Pontos idő: 2018.11.13. 20:58

Időzóna: UTC + 2 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 138 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Chili teleltetése
HozzászólásElküldve: 2017.02.24. 14:08 

Likes given: 2
Likes received: 4
Most miért mondod ezt? Szerintem tök cuki a linkelt fullspec led. Pont azt tudja amire neked szükséged van. Vedd meg bátran.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.02.24. 23:44 

Likes given: 4
Likes received: 3
Na az ilyennek nem lenne itt semmi keresni valoja. Ha nem tudsz egy epkezlab valaszt adni a kerdesere akkor miert bofogod teli a forumot a kioktato rizsaddal? Ha nem sertelek meg....

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.02.25. 19:43 

Méé? Szerinted nem jó?

Csak a topik első két oldalát kellett volna elolvasnia és rájön, hogy átteleltetni hozzáadott fény nélkül is lehet. Ha vegetáló növényt akar mesterséges kiegészítéssel akkor meg bármi jó a hagyományos izzószálas és halogéneken kívül. Ha valódi növényt akar akkor kell komolyabb fény, fénycsőtől felfelé, lehetőleg HID vagy CoB. Mindez le lett írva előttem és én sem írtam mást, csak ő nem erre volt kíváncsi. Neki olyan válaszra volt szüksége ami igazolja az elképzelését és a kinézett fullspec ledek felsőbbrendűségét. B+, megkapta. Tényleg sajnálom, hogy sikerült hülyét csinálnom belőle, de mit tehetnék ha funkcionális analfabétaként nem sikerült értelmezni egy egyszerű választ úgy, hogy még emlékeztették is rá. Hozzáteszem, neked épp ugyan úgy nem sikerült elolvani vagy megérteni a témába vágó első hozzászólásomat.

Ahonnan én nézem a fullspec ledek a gyártásuk pillanatától elektronikai hulladéknak minősülnek, vakon választva is eséllyel kapsz jobb fényforrást, mégis tökéletesen alkalmas arra a feladatra amire a nyúl szánja. Életben tartani növényt, meg pózer módon mutogatni az eredményt. Ezt nézve még trollkodásnak sem lehet nevezni a hozzászólásaimat.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.02.25. 20:41 

Likes given: 0 time
Likes received: 2
Ahonnan meg én nézem egy idióta vagy, aki mindenféle tény nélkül nekem támadott, egy utolsó kis elkeseredett szerencsétlen. Ha annyira funkcionális analfabéta lennék, akkor valóban nem találtam volna meg, viszont itt csak vélemények voltak leírva maximum( de még azok sem), de még az is sok, én segítséget kértem, de remélem anyád a mentő ezzel a szöveggel hagyja meghalni, amikor ő kér. És sajnálom, hogy a szintedre kellett süllyednem, de remélem most boldog vagy.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.02.25. 23:38 

Likes given: 123
Likes received: 97
Igazán nem szeretnék beleszólni ebbe a vitába, de ha így folytatjátok, a moderátor nem csak a hozzászólásaitokat fogja kivágni, hanem titeket is! Amúgy ha bementek egy nagyobb, jól felszerelt elektronikai, világítás technikai üzletbe, ott biztosan tudnak segíteni. Érdemes megnézni pl. a lumenet.hu-t, nem biztos, hogy a legolcsóbb, de van többféle nekünk való fényforrás. Sok sikert, jó teleltetést!

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.02.26. 13:15 

Likes given: 0 time
Likes received: 0 time
Most tulajdonképpen mi a vita tárgya?
trefasnyul linkelt fényforrásokat amivel teleltetni szeretne amire exkalapalatt azt válaszolta, hogy azok megfelelőek csak szerinte drágák.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.02. 22:29 

Részben igazad van exkalapalatt. Teleltetes szempontjabol pedig vegkepp nem all helyt a vitatott eszkoz. Viszont hasznalhato dolog, sot...
Nekem az az egy dolog szurja a szememet, hogy el lelkes kezdo idejon tajekozodni, informalodni es lekezelo valaszokkal van bombazva.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.02. 22:32 

Meg ha orbitalis hulyeseget gondol, akkor sem kell degradalni lefikazni, legfeljebb tudatni kell vele, hogy az elkepzelese olyan messze all a celtol mint mako jeruzsalemtol.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.04. 14:39 

Miért állna messze, hogy ne állna helyt? Más pincében átteleltet mesterséges fény nélkül. A linkelt ledek ahhoz képest nagyon jók.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2017.03.07. 11:41 

Látom a trollkodáson kívül nem sok minden mozgat.....
Mindegy, te bajod.

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 138 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra