Pontos idő: 2018.12.17. 11:33

Időzóna: UTC + 2 óra

Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 110 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Fórumtagok bemutatkozása
HozzászólásElküldve: 2015.01.05. 00:00 

Likes given: 9
Likes received: 44
Sziasztok! Bácsi Gergely vagyok, hamarosan kezdem a küldetést. Amiért elkezdtem az a növények iránt érzett szeretet és a zsibadt arc izzadt fej! Magok megvannak, keltető kész. Megyek balkon ládába cserépbe és szabadföldbe. Első körben 60tő. Aztán majd jövőre számot vetek.. Budapesten kívánom végre hajtani az okozott kárt! Naplót és blogot is vezetek majd ill. Egy minőségbiztosítási excel táblázatot minden egyes növényről külön külön heti bontásban mindenféle adattal kiegészítve. A statisztika végett. (Ha érdekel valakit megosztom, magyarázattal) Azt még hozzáteném, hogy a fórumon lógok nyár vége óta. Nagy hatással van rám mindenki hozzáállása. Köszönöm és HAJRÁ...

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.05. 07:39 

Likes given: 330
Likes received: 18
bacsigeri írta:
Sziasztok! Bácsi Gergely vagyok, hamarosan kezdem a küldetést. Amiért elkezdtem az a növények iránt érzett szeretet és a zsibadt arc izzadt fej! Magok megvannak, keltető kész. Megyek balkon ládába cserépbe és szabadföldbe. Első körben 60tő. Aztán majd jövőre számot vetek.. Budapesten kívánom végre hajtani az okozott kárt! Naplót és blogot is vezetek majd ill. Egy minőségbiztosítási excel táblázatot minden egyes növényről külön külön heti bontásban mindenféle adattal kiegészítve. A statisztika végett. (Ha érdekel valakit megosztom, magyarázattal) Azt még hozzáteném, hogy a fórumon lógok nyár vége óta. Nagy hatással van rám mindenki hozzáállása. Köszönöm és HAJRÁ...

Szia!
Engem érdekel, úgyhogy megoszthatod. :)

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.11. 13:12 

Likes given: 0 time
Likes received: 6
Szervusztok!
Szakács és csilifüggő vagyok. Enni és főzni is szeretem a különböző fajtákat, remélem gasztro kérdésekben segítségetekre lehetek, a termesztést még nagyon amatőr módon végzem, fejlődni jöttem közétek. Üdv mindenkinek! the cook

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.11. 14:35 
Adminisztrátor

Likes given: 376
Likes received: 562
the cook írta:
Szervusztok!
Szakács és csilifüggő vagyok. Enni és főzni is szeretem a különböző fajtákat, remélem gasztro kérdésekben segítségetekre lehetek, a termesztést még nagyon amatőr módon végzem, fejlődni jöttem közétek. Üdv mindenkinek! the cook

Várjuk a recept ötleteket! :)

http://www.gabkochili.hu
GaBko Chili blog: http://gabkochili.blog.hu/
facebook: https://www.facebook.com/GaBkoChili

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.11. 17:30 

Likes given: 284
Likes received: 701
the cook írta:
Szervusztok!

Üdvözlet itt (is)! Úgy látom sikerül fertőzni a népet :))
Sok sikert !!!

Vissza a tetejére

Hozzászólás témája: Angliából jelentem
HozzászólásElküldve: 2015.01.19. 18:52 

Likes received: 9
Én nem a cipősség élvezetért termesztek chillit hanem, hogy a palántát, magját és termését eladjam. Ha miden jól megy pár éven belül megtudom majd nyitni a saját kertészetemet. Mivel ez a cél ezért nem csak chillivel hanem sok minden mással is foglalkozom, természetem és adom el őket. Kisebb nagyobb sikerrel. Nem titkolt szándékom, hogy ezt a fórumot is felhasználjam a célom elérése érdekében.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.20. 14:55 

Likes given: 72
Likes received: 38
Üdv.
Ákos vagyok Sajószentpéterről.
2. szezonom lesz az idén, tavaly 8 fajtát sikerült termesztenem.
Idén sokkal többet szeretnék.
Remélem kapok jó tanácsokat, és ha tudok segítek én is.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.20. 20:11 

Likes received: 2
Sziasztok,

Patrik vagyok és ez lesz a második szezonom. Az erőset mindig is szerettem, de tavaly egy kollégámtól kaptam naga jolokia és jamaican red magokat és ezzel meg is fertőződtem.
A tavalyi évem elég sikertelen volt a késői ültetésnek és a chili ismeret hiányának köszönhetően. Úgy tűnik, hogy 2 jolokia és 1 jamaican teleltetése sikeres lesz.
Az idei évnek nagyobb mennyiséggel vágok neki a fórumtársaknak is a segítségével. Ha minden jól megy, akkor lesz Carolina Reaper, Trinidad Moruga, Naga Jolokia, Habanero ( yellow, orange, chocolate).
Remélem ez az évem sokkar sikeresebb lesz az előzőnél az általatok írt tanácsoknak köszönhetően.

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.22. 11:12 

Likes given: 28
Likes received: 6
Sziasztok!

Cseh Attila vagyok Szolnokról és chili termesztésben teljesen szűz, ez lesz az első idényem.
Eddig is kedveltem az csípőset, de az egyik barátomtól kaptam tavaly egy pár szem habanerot és ez vezetett ahhoz az elhatározáshoz, hogy megpróbáljak én is saját chilit nevelni. Egyelőre lakásban, erkélyen fogom őket nevelni, remélem eredményesen.
Rengeteget böngésztem a témában, elolvastam a fellelhető blogokat, illetve az egész fórumot. :ugeek: Megpróbálom majd hasznosítani a tapasztalataitokat, már eddig is nagy segítség volt ez a fórum abban, hogy milyen irányba induljak el, így teljesen kezdőként.
Bőséges termést kívánok mindenkinek! ;)

Blog: http://tambichili.blog.hu/

Vissza a tetejére

HozzászólásElküldve: 2015.01.27. 22:31 

Likes given: 70
Likes received: 96
Üdv Mindenkinek! Kicsi Krisz vagyok Kistarcsáról! Egy ideje Chili megszállott vagyok. 1 éve kezdtem bele amatőr pályafutásomba ajándékba kapott, későn ültetett palántákkal. Most komolyabban szeretnék belevágni a dologba, ezért nemsokára nyitok is egy saját naptól, ahol nyomon lehet majd követni és én is vissza tudom nézni a kezdeteket. Most tervezek épp egy elég komoly Keletető/Nevelő boxot amihez jártasabb személyek véleményére, tapasztalataira lenne szükségem, de minden kérdést felteszek majd a naplóban. Remélem lesznek néhányan akik tudnak majd segíteni. :) Lesznek képek is, meg minden jóság az aktuális állapotokról. Folyt köv a naplómban nemsokára! Tisztelet! :twisted:

Vissza a tetejére

Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 110 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Következő

Időzóna: UTC + 2 óra